FESTYN RODZINNY Z KGW BUDY

W niedzielę 12 września 2021 r. przy salce wiejskiej w Budach odbył się festyn rodzinny zorganizowany  przez miejscowe KGW.

Celem imprezy była integracja społeczności lokalnej oraz promocja i możliwość szczepień przeciw COVID – 19. Spotkanie rozpoczęło się ludowym akcentem – występem zespołu „Kalina”, który wprowadził przybyłych mieszkańców w ciepły i radosny nastrój. Ponadto w programie festynu były: zamki dmuchane, foto – budka, przejażdżka ciuchcią i motorami, kącik zabaw dla maluszków, stoisko z gastronomią i promujące szczepienia. Poza tym dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, plecionych warkoczyków i zabaw z Myszką Miki. W imprezie swój udział miało również OSP Budy i Wyki, które czuwało nad bezpieczeństwem oraz zorganizowało pokaz lania wody, co wzbudziło wśród dzieci duże zainteresowanie.
Ze szczepień przeciw COVID – 19, które koordynował Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Podstawowej i Specjalistycznej „Cor – Medicus” z Dobrzycy, skorzystało 15 osób. Impreza zakończyła się nastrojową biesiadą przy ognisku.

FestynBudy01
FestynBudy02
FestynBudy03
FestynBudy04
FestynBudy05
FestynBudy06
FestynBudy07
FestynBudy08
FestynBudy09
FestynBudy10
FestynBudy12
FestynBudy13
FestynBudy14