Wydarzenia

FESTYN RODZINNY Z KGW BUDY

W niedzielę 12 września 2021 r. przy salce wiejskiej w Budach odbył się festyn rodzinny zorganizowany  przez miejscowe KGW.

Czytaj więcej...

Inauguracja Obchodów Jubileuszu 750-lecia Rozdrażewa

W dniu 26 stycznia w sali wiejskiej w Rozdrażewie odbyła się inauguracja obchodów jubileuszu 750-lecia Rozdrażewa. Uroczystość rozpoczęto

Czytaj więcej...

Spektakl baletowy "Dziadek do orzechów" w Rozdrażewie

2 grudnia na hali sportowej w Rozdrażewie odbył się spektakl baletowy "Dziadek do orzechów" w wykonaniu tancerzy Teatru Wielkiego z Poznania.

Czytaj więcej...

Podsumowanie realizacji projektu „Senior z inicjatywą" 2019

W ramach tegorocznego projektu „Senior z inicjatywą” organizowanego przez PZ ERiI Oddział Rejonowy w Krotoszynie oraz PCPR została zorganizowana debata oraz XV Przegląd Twórczości Artystycznej.

Czytaj więcej ...

III nagroda dla Wielkopolskiego wieńca na Dożynkach Prezydenckich w Spale

Wieniec dożynkowy, wykonany przez Piotra i Marię Barańczaków z Trzemeszna reprezentował województwo wielkopolskie podczas Dożynek Prezydenckich świętowanych w połowie  września w Spale.

Czytaj więcej...

Pożegnanie Lata w Budach

29 września 2019 na boisku sportowym w Budach odbyła się impreza integracyjna z okazji pożegnania lata, która została zorganizowana przez KGW Budy.

Czytaj więcej...

DNI GMINY 2019 ZA NAMI

W dniach 29 - 30 czerwca Gmina Rozdrażew po raz piętnasty obchodziła swoje święto. Obchody rozpoczęły się sobotnią zabawą taneczną przy muzyce  zespołu XDance.

Czytaj więcej...

Relacja z Festynu Rodzinnego w Budach

2 czerwca 2019 r. na boisku sportowym obok salki wiejskiej w Budach odbył się festyn rodzinny. Impreza została zorganizowana  z okazji

Czytaj więcej...

Dni Gminy Rozdrażew - już za miesiąc

Tegoroczne Dni Gminy Rozdrażew obchodzone będą w dniach 29 i 30 czerwca. Głównymi wydarzeniami będą koncert Filipa Lato z zespołem oraz pokaz „Master of time” w wykonaniu Teatru Ognia Infernal z Krotoszyna.

Czytaj więcej...

Święto Kobiet na wesoło

W dniu 10 marca  na rozdrażewskiej scenie wystąpił popularny kabaret „Słoiczek po cukrze” z Zielonej Góry. Tworzące go artystki: Magdalena Mleczak i Małgorzata Szapował

Czytaj więcej...