Spotkanie przedszkolaków z Nowej Wsi z Kangurem na Orlen Przedszkoliada Tour

Reprezentacja przedszkola z Nowej Wsi, złożona z uczestników systemu rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL wzięła udział w Orlen Przedszkoliada Tour.

Jest to największe wydarzenie sportowe w Europie kierowane do przedszkolaków, nad którym Patronat  Honorowy objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.  Impreza odbyła się w Gorzycach Wielkich, wzięło w niej udział prawie 250 dzieci z 18 przedszkoli.
Gorzycka sala sportowa została podzielona na 7 sektorów. W każdym z nich dzieci mogły spróbować swoich sportowych sił w różnych dyscyplinach. Była zatem strefa piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, zabawa z przeszkodami, sektor plastyczny oraz zdrowego żywienia.
Wydarzenie swoją obecnością wsparli sportowcy z TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.; TS Ostrovia Ostrów Wlkp; z KPR Ostrovia; z GLKS Barycz Janków Przygodzki oraz z Salos Ostrów.
Aktywne Przedszkolaki otrzymały od Kangura- maskotki PRZEDSZKOLIADY: dyplomy, medale i niespodzianki, które przygotowali partnerzy ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019. Imprezie towarzyszyła wyjątkowa atmosfera, którą długo będą wspominać dzieci i rodzice z Przedszkola w Nowej Wsi.

NW kangur01
NW kangur02
NW kangur03
NW kangur04
NW kangur05
NW kangur06
NW kangur07
NW kangur08