Wydarzenia

Wyłoniono laureatów XVII Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej

Dnia 26.04.2023 r. w Szkole Podstawowej w Rozdrażewie odbył się XVII Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej pt. „Cztery pory roku w piosence”. Swoje utwory zaśpiewało 11 uczniów z klas I-III oraz 8 przedszkolaków z całej gminy.

Czytaj więcej...

Rozdrażewskie przedszkolaki bawiły w Parku Rozrywki w Brylandii

21 kwietnia przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do Parku Rozrywki w Brylandii. Wszystkie atrakcje zaplanowane na ten dzień udały się.

Czytaj więcej...

DOOKOŁA POLSKI- PRZEDSZKOLE W NOWEJ WSI

Dzieci z grupy starszej w Publicznym Przedszkolu w Nowej Wsi wzięły udział    w projekcie edukacyjnym DOOKOŁA POLSKI, poznawały województwo wielkopolskie.

Czytaj więcej...

Spotkanie z zającem w Rozdrażewskim Przedszkolu

Dzień pełen wrażeń rozpoczął się od przedstawienia pt. Kłopoty Zajączka "

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Nowej Wsi.

25 stycznia w sali wiejskiej w Nowej Wsi odbyło się wielkie święto - Dzień Babci i Dziadka. Na zaproszenie dzieci przybyli licznie babcie i dziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta podczas występów.

Czytaj więcej...

Konkurs „Moja bezpieczna droga do szkoły – na rowerze i hulajnodze”

Uczniowie  rozdrażewskiej szkoły brali udział w konkursie plastycznym „Moja bezpieczna droga do szkoły – na rowerze i hulajnodze”

Czytaj więcej...

Kiermasz w Nowej Wsi

4 grudnia 2022 roku w sali wiejskiej w Nowej Wsi odbył się kiermasz, którego organizatorem było Publiczne Przedszkole w Nowej Wsi.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Drzewa w Przedszkolu w Nowej Wsi.

Pomysł Dnia Drzewa został zainicjowany przez Juliusza Sterlinga Mortona amerykańskiego sekretarza rolnictwa Stanów Zjednoczonych.

Czytaj więcej...

Niezwykli goście

26 września  2022 rozdrażewskie  przedszkole odwiedzili niecodzienni goście. A kto to taki ? To alpaki! Niezwykli goście przybyli na plac przedszkolny

Czytaj więcej...

Dzień Przedszkolaka

20 września 2022 W Publicznym Przedszkolu w Rozdrażewie świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka połączony z Pasowaniem na Przedszkolaka/Starszaka.

Czytaj więcej...

Gala XXVI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

23 czerwca 2022 w VR Inkubator w Fałkowie odbyła się gala zakończenia XXVI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce.

Czytaj więcej...

Dzień Rodziny w Przedszkolu w Nowej Wsi.

Dzień Matki i Ojca to ważne święta w życiu Rodziny. Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia.

Czytaj więcej...

Festyn w Publicznym Przedszkolu w Rozdrażewie

Publiczne Przedszkole w Rozdrażewie zaprasza na festyn w dniu 16 czerwca o godz. 14.00. W programie wiele ciekawych atrakcji

Czytaj więcej ...

Dzień Dziecka w Przedszkolu w Nowej Wsi.

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie przedszkolaki. W Nowej Wsi dzieci tradycyjnie wzięły udział w konkursie

Czytaj więcej...

Sukces w Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce

 2 czerwca odbył się etap wojewódzki XXVI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Rozdrażewską szkołę reprezentowała Marta Teodorczyk

Czytaj więcej...