Wydarzenia

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Nowej Wsi.

25 stycznia w sali wiejskiej w Nowej Wsi odbyło się wielkie święto - Dzień Babci i Dziadka. Na zaproszenie dzieci przybyli licznie babcie i dziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta podczas występów.

Czytaj więcej...

Konkurs „Moja bezpieczna droga do szkoły – na rowerze i hulajnodze”

Uczniowie  rozdrażewskiej szkoły brali udział w konkursie plastycznym „Moja bezpieczna droga do szkoły – na rowerze i hulajnodze”

Czytaj więcej...

Kiermasz w Nowej Wsi

4 grudnia 2022 roku w sali wiejskiej w Nowej Wsi odbył się kiermasz, którego organizatorem było Publiczne Przedszkole w Nowej Wsi.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Drzewa w Przedszkolu w Nowej Wsi.

Pomysł Dnia Drzewa został zainicjowany przez Juliusza Sterlinga Mortona amerykańskiego sekretarza rolnictwa Stanów Zjednoczonych.

Czytaj więcej...

Niezwykli goście

26 września  2022 rozdrażewskie  przedszkole odwiedzili niecodzienni goście. A kto to taki ? To alpaki! Niezwykli goście przybyli na plac przedszkolny

Czytaj więcej...

Dzień Przedszkolaka

20 września 2022 W Publicznym Przedszkolu w Rozdrażewie świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka połączony z Pasowaniem na Przedszkolaka/Starszaka.

Czytaj więcej...

Gala XXVI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce

23 czerwca 2022 w VR Inkubator w Fałkowie odbyła się gala zakończenia XXVI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce.

Czytaj więcej...

Dzień Rodziny w Przedszkolu w Nowej Wsi.

Dzień Matki i Ojca to ważne święta w życiu Rodziny. Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia.

Czytaj więcej...

Festyn w Publicznym Przedszkolu w Rozdrażewie

Publiczne Przedszkole w Rozdrażewie zaprasza na festyn w dniu 16 czerwca o godz. 14.00. W programie wiele ciekawych atrakcji

Czytaj więcej ...

Dzień Dziecka w Przedszkolu w Nowej Wsi.

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie przedszkolaki. W Nowej Wsi dzieci tradycyjnie wzięły udział w konkursie

Czytaj więcej...

Sukces w Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce

 2 czerwca odbył się etap wojewódzki XXVI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Rozdrażewską szkołę reprezentowała Marta Teodorczyk

Czytaj więcej...

Przedszkole w Nowej Wsi – Dni Bezpiecznych Przedszkoli.

Kolejne Ogólnopolskie Dni Bezpiecznych Przedszkoli odbyły się w dniach 23-25 maja 2022 roku, pod hasłem „W świecie emocji”.

Czytaj więcej...

Sierżant Pyrek w rozdrażewskim przedszkolu

W ramach obchodów Dni Bezpiecznego Przedszkola 24 maja rozdrażewskie  przedszkole odwiedził sierżant Pyrek wraz z funkcjonariuszami policji z Krotoszyna.

Czytaj więcej...

„Formy podstawowe” – podsumowanie w Warszawie

Nadszedł dzień, na który realizatorzy projektu „Wystawa szkolna. Formy podstawowe” czekali długo. Dzień spotkania podsumowującego w Warszawie.

Czytaj więcej...

Dzień Strażaka w rozdrażewskim przedszkolu

W Dniu Strażaka przedszkolaki miały okazję spotkać się ze strażakami z OSP Rozdrażew. Podczas spotkania: pogłębiły wiedzę na temat tego zawodu

Czytaj więcej...