Dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Bezpłatny serwis edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza na charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości!

Udział w dyktandzie jest bezpłatny, a za każdego uczestnika organizator przekaże 1 zł potrzebującym. Środki te trafią do podopiecznych domu dziecka. To już czwarta edycja wydarzenia organizowanego przez portal edukacyjny http://dyktanda.pl/

Dyktando odbędzie się 11.11.2023 r. Obowiązuje podział na pięć kategorii wiekowych, tak aby każdy mógł rozwiązać tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zapraszamy uczniów oraz osoby dorosłe.

Szkoła, która będzie najliczniej reprezentowana w dyktandzie, wskaże dom dziecka, do którego trafią zebrane środki. Dlatego warto uczestniczyć licznie w wydarzeniu. Każdy uczestnik będzie miał możliwość określenia “swojej” szkoły - zarówno uczniowie, jak i nauczyciele oraz rodzice.

Dyktando będzie przygotowane specjalnie na tę okazję. Będzie poruszało wątki patriotyczne, {wspominało znane postacie i wydarzenia. Dyktando będzie dostępne do rozwiązania w aplikacji ZDAY.

Szczegóły wydarzenia, w tym godziny rozpoczęcia dyktanda dla poszczególnych grup wiekowych, znajdują się na stronie: https://zday.pl/dyktando-charytatywne/