Krotoszyński Dąb trafił do naszego laureata

16 marca 2023 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. H. Kołłątaja w Krotoszynie  odbyła się gala wręczenia nagród starosty krotoszyńskiego „KROTOSZYŃSKI DĄB”.

Nagrody w pięciu kategoriach wręczyli współgospodarze wydarzenia – starosta krotoszyński Stanisław Szczotka, wicestarosta Paweł Radojewski oraz przewodniczący Rady Powiatu Juliusz Poczta. O przyznaniu nagród „Krotoszyński Dąb” za rok 2022 decydowała kapituła, złożona z reprezentacji radnych powiatowych, samorządów gminnych, przedstawicieli lokalnych mediów, a także laureatów z poprzedniego roku. W kategorii SPORT laureatem został Piotr Bielawski, trener i zawodnik karate – zgłoszony dwukrotnie: przez Wójta Gminy Rozdrażew  oraz Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.
PIOTR BIELAWSKI  to wielokrotny medalista mistrzostw Polski i Europy w karate. Jest czynnym zawodnikiem w klubie Akademia Sportów Walki Nippon w Krotoszynie oraz zaangażowanym i lubianym trenerem w trzech klubach na terenie naszego powiatu  m.in. Klubu Karate Bonsai w Rozdrażewie. Jego zajęcia cieszą się ogromną popularnością wśród różnych grup wiekowych. Swą sportową pasję łączy ze służbą w zawodowej straży pożarnej. Tam wykorzystuje doświadczenie sportowe, by przygotować i motywować kolegów strażaków do pożarniczych zawodów sportowych. Czytaj więcej >>>

Krotoszynski Da...
Krotoszynski Da...
Krotoszynski Da...
Krotoszynski Da...