Zaproszenie do udziału w konkursie ortograficznym z okazji Dnia Kobiet

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl przygotował konkurs na święto kobiet. Konkurs polegający na rozwiązaniu specjalnego dyktanda ortograficznego, które zostanie udostępnione w Dniu Kobiet

Jeśli uwielbiasz wyzwania, chcesz wykazać się wiedzą, a dodatkowo świetnie się bawić, serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie! Dyktando będzie można rozwiązać online 8 marca 2022r. w godz. 18:00-19:00.
Nagroda gwarantowana to karta podarunkowa, której wartość to 100,00 zł do wykorzystania na platformie zakupowej Allegro.pl, gdzie można znaleźć dosłownie wszystko.
Więcej informacji, a także link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajdziesz na naszej stronie: https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet-2

Poniżej kilka rad, które mogą pomóc Ci w przygotowaniu się do rozwiązania dyktanda:
Powtórz podstawy ortografii - zawsze warto przypomnieć sobie podstawowe zasady pisowni wyrazów, takich jak zasada „ż”, „rz”, „ó”, „u”, „ch” i „h”, czy poprawne stosowanie znaków interpunkcyjnych.
Zapoznaj się z tematyką dyktanda - jeśli znasz temat dyktanda, to zwiększa to Twoje szanse na poprawne napisanie większej liczby wyrazów.