Wojewódzki Konkurs Plastyczny 2022 r. pt. „Z rodziną najlepiej”

Wojewoda Wielkopolski wraz z Przewodniczącą Rady Rodziny zapraszają dzieci i młodzież z wielkopolskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w III edycji konkursu plastycznego pn. "Z rodziną najlepiej".

Przedmiotem konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z wielkopolskich szkół podstawowych. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie z klas 1-3 i uczniowie z klas 4-8.
Konkursu ma na celu rozwijanie umiejętności plastycznych, rozwijanie wyobraźni u dzieci i młodzieży, kształcenie poczucia estetyki, umożliwienie wyrażenia ekspresji i emocji oraz docenienie kreatywności i pomysłowości uczniów z wielkopolskich szkół.
Prace konkursowe wraz z wymaganymi załącznikami prosimy przesyłać wyłącznie na adres skrzynki e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (link wysyła e-mail) w terminie do 24 czerwca 2022 r. (szczegóły)