Komunikaty inne

Konkurs dla dzieci na rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Poznaniu ogłosił IV Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym.

Czytaj więcej...

Zgłoś kandydata do nagrody "Krotoszyński Dąb"

Starostwo Powiatowe rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń kandydatur do Nagrody Starosty "Krotoszyński Dąb" za rok 2022. Ta wyjątkowa nagroda przyznawana jest tym organizacjom, instytucjom i osobom

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Forum Rolnicze Powiatu Krotoszyńskiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym Forum Rolniczym Powiatu Krotoszyńskiego, które odbędzie się 31 stycznia 2023 r. o godz. 10:00 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Koźminie Wlkp. 

Czytaj więcej ...   

Ogłoszenie

Emeryci zapraszają na zebranie wyborcze, które odbędzie się 30 stycznia 2023r. (poniedziałek), o godz.15.00 w Sali Kółka Rolniczego w Rozdrażewie.

Seminarium dla seniorów „Cyberbezpieczeństwo"

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza na webinarium CEDUR dla seniorów pt. „Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie,

Czytaj więcej...

Konkurs "Nasz pomysł na ochronę środowiska"

Departament Korzystania i Informacji o Środowisku Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w Konkursie "Nasz pomysł na ochronę środowiska" VIII edycja pn. "Grasz - dbasz o środowisko".

Czytaj więcej...

Konkurs "Moja smart wieś - Wizje i Inicjatywy"

Zapraszamy do wzięcia udziału w III Konkursie "Moja smart wieś - Wizje i Inicjatywy". Szukamy pomysłów i inicjatyw, dzięki którym Twoja wieś może stać się lub stała się bardziej przyjazna do życia.

Czytaj więcej...

Wyniki badań jakości wody

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krotoszynie potwierdził, że woda z wodociągów z terenu gminy Rozdrażew w 2022r. spełniła wymagania określone
w rozporządzeniu

Czytaj więcej...

mLegitymacja emeryta-rencisty

Od stycznia 2023 r. każdy emeryt i rencista będzie mógł korzystać z elektronicznej wersji swojej legitymacji.

Czytaj więcej...