Komunikaty inne

Jesienne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ w Marszewie

Wielkopolskie smaki i odnawialne źródła energii dla rolnictwa będą królowały 1 października na Jesiennych Targach Rolno-Ogrodniczych AGROMARSZ w Marszewie

Czytaj więcej ...

Portal INTERNET.GOV.PL

Minister Cyfryzacji z dniem 1 stycznia 2023 roku uruchomił portal INTERNET.GOV.PL – usługę, dzięki której każdy może sprawdzić, czy w wybranej lokalizacji jest dostępny szerokopasmowy internet

Czytaj więcej ...

Badanie pilotażowe Transport lekkimi pojazdami użytkowymi

Urząd Statystyczny w Poznaniu, informuje, iż do października 2023 r. na terenie całej Polski przeprowadzane jest badanie pilotażowe: Transport lekkimi pojazdami użytkowymi.

Czytaj więcej...

Bezpłatne badania profilaktyczne dla kobiet

Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu wykona w dniu 22 września 2023r. bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat

Czytaj więcej...

Badanie ankietowe na terenie gminy

Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, że na terenie gminy nadal realizowane jest Badanie budżetu czasu ludności (BCL).

Czytaj więcej...

Ćwierćmaraton wiejski w Rozdrażewie

10  września 2023 r. odbędzie się 1. Ćwierćmaraton Wiejski w Rozdrażewie oraz biegi dziecięce i młodzieżowe "Bieg juniora". Bieg Główny - niedziela 10.09.2023r.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Targi Viva Seniorzy

XII edycja największych targów senioralnych w Polsce – VIVA Seniorzy! odbędzie się już 29-30 września 2023r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Czytaj więcej...

Informacja dla hodowców trzody chlewnej

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Krotoszynie informuje, że na stronie Głównego  Inspektoratu Weterynarii

Czytaj więcej...

Badania ankietowe - koniunktura w rolnictwie

Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, że na terenie gminy w dniach od 16 do 31 sierpnia 2023 r. przeprowadzane jest badanie statystyczne - Ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym.

Czytaj więcej...