Zapisy na zabiegi fizjoterapeutyczne dla seniorów.

Informujemy  uprzejmie, iż od 8 sierpnia 2022 roku ruszają zapisy na zabiegi fizjoterapeutyczne świadczone ramach umowy na świadczenie gwarantowanych usług z zakresu rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców Gminy Rozdrażew w 2022r. i  finansowane z budżetu Gminy Rozdrażew.

Zabiegi będą wykonywane w gabinecie fizjoterapeutycznym w Rozdrażewie przy ul. Krotoszyńskiej 9,  utworzonym przy realizacji projektu „Kompleksowy program usług opiekuńczych dla niesamodzielnych osób starszych i ich opiekunów faktycznych w Gminie Rozdrażew” nr RPWP.07.02.02-30-0102/17 finansowanego ze środków UE w ramach WRPO.
Z pomocy fizjoterapeuty mogą korzystać mieszkańcy Gminy Rozdrażew, którzy osiągnęli ustawowy wiek emerytalny (kobiety 60 lat, mężczyźni 65 lat) i  którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie korzystali z rehabilitacji finansowanej ze środków Gminy. O realizacji świadczenia w ramach dotacji z budżetu gminy decyduje kolejność zgłoszeń.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego z fizjoterapeutką, p. Anną Wojtkowiak, pod numerem 501 062 533. W trakcie wykonywania przez nią zabiegów telefon może nie odpowiadać, w takiej sytuacji prosimy informować o chęci skorzystania z rehabilitacji poprzez SMS lub telefon do biura organizatora : 61-862-64-85.

Centrum Kompetencji                                                                                                                                        
Grupa Szkoleniowo-Doradcza
A.Gawrońska spółka z o.o.
z siedzibą w Poznaniu