Relacja z turnieju piłki nożnej

12 listopada 2016r. w Rozdrażewie rozegrano halowy turniej piłki nożnej z okazji Święta Niepodległości o puchar Wójta Gminy.

Do turnieju zgłosiło się 7  drużyn, które w wyniku losowania podzielono  na dwie grupy.  W grupie A znalazły się 4 zespoły natomiast w grupie B - 3. W grupach grano systemem każdy z każdym jeden raz 12 minut.  W czasie trwania turnieju z grupy B wycofał się jeden zespół w związku z tym odbył się w tej grupie tylko  1 mecz pomiędzy „ MTV” Rozdrażew,  a  Rozdrażewkiem  i zakończył się wynikiem 5 : 0. W grupie A zanotowano następujące wyniki: Maciejew – Dzielice 3 : 1, Rozdrażew „Drink Team” – Nowa Wieś II 0 : 0, Dzielice – Nowa Wieś II 3 : 1, Maciejew – „ Drink Team” 2 : 0, Dzielice – „ Drink Team”  Rozdrażew 0 : 2, Nowa Wieś II - Maciejew 2 : 5. Następnie zespoły, które zajęły I miejsca w swoich grupach grały o miejsca pierwsze i drugie, natomiast drużyny z drugich miejsc o III i IV lokatę i tak: „MTV” Rozdrażew – Maciejew w regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 1:1 w związku z tym zarządzono rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy z Rozdrażewa wygrywając ostatecznie 3 : 1.  W meczu o III miejsce Drink Team Rozdrażew przegrał z Rozdrażewkiem 1 : 2. Ostateczna klasyfikacja turnieju:
I miejsce    MTV Rozdrażew
II miejsce    Maciejew
III miejsce    Rozdrażewek
IV miejsce    „Drink Team” Rozdrażew
V miejsce    Dzielice
VI miejsce    Nowa Wieś II
Dla czterech pierwszych zespołów Wójt Gminy Rozdrażew ufundował puchary, które wręczał osobiście, a dla wszystkich biorących udział w rozgrywkach drużyn dyplomy. Ponadto radny powiatowy p. Henryk Jankowski ufundował statuetkę dla najlepszego strzelca, którym został Adrian Olejniczak z Maciejewa zdobywca 7 bramek oraz dla najlepszego bramkarza , którym został Bartosz Czubak z „Drink Team” Rozdrażew.

turniej sweto n...
turniej sweto n...
turniej sweto n...
turniej sweto n...
turniej sweto n...